Yeni Transporter | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Transporter

Volkswagen merakla beklenen yeni Transporter modelini gün yüzüne çıkardı. T6 olarak bilinen 2015 yeni Transporter keskin hatları ve yeni teknoloji özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Transporter modelini Volkswagen tam 65 yıldır üretmeye devam ediyor. T5 dediğimiz eski kasa ile arasında çok büyük farklar yok. Ancak Passat modeli gibi ön farlar daha kesin ve güzel bir tasarıma […]

Yeni Transporter
19 Nisan 2015 - 7:50 'de eklendi ve 841 kez görüntülendi.

Volkswagen merakla beklenen yeni Transporter modelini gün yüzüne çıkardı. T6 olarak bilinen 2015 yeni Transporter keskin hatları ve yeni teknoloji özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Transporter modelini Volkswagen tam 65 yıldır üretmeye devam ediyor. T5 dediğimiz eski kasa ile arasında çok büyük farklar yok. Ancak Passat modeli gibi ön farlar daha kesin ve güzel bir tasarıma sahip.

Yeni Transporter donanım özelliklerine baktığımızda da, adaptif hız sabitleyici, elektrikli bagaj kapağı, ısıtmalı ön cam gibi özelliklere sahip, ayrıca 3 farklı sürüş moduyla kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap vermeyi başarıyor.

Yeni Transporter eskisi gibi binek ve ticari olarak üretilmeye devam edecek. VIP kullanıcıları için Trasnporter muhteşem bir seçenek olacak gibi duruyor.

Yeni Transporter ne zaman türkiye’ye gelecek sorusunun cevabı da 2015 yılı sonu. Ayrıca fiyat konusu henüz netleşmese de Almanya’da ticari modelleri 23 bin Euro’dan başlıyor. Durum böyle olunca Türkiye’deki vergilerle birlikte aracın başlangıç fiyatı yaklaşık 90 bin TL civarında olacaktır. Fiyat konusunda detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Yeni Transporter’ın en güzel görüntüleri…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER