Yeni Toyota Hilux | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Toyota Hilux

Yeni Toyota Hilux hakkındaki detaylar netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde casus fotoğrafları yayınlanan Yeni Hilux örtülerini kaldırarak otomobil severlere tanıtıldı. 2016 yılında piyasaya çıkacak olan Hilux gündüz farları, düşük tavan çizgisi ve daha sert tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Büyük bir araç olduğu için park etme konusunda yaşanan sıkıntı da bagaj kapağına yerleştirilen kamera ile ortadan […]

Yeni Toyota Hilux
27 Mayıs 2015 - 7:30 'de eklendi ve 2067 kez görüntülendi.

Yeni Toyota Hilux hakkındaki detaylar netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde casus fotoğrafları yayınlanan Yeni Hilux örtülerini kaldırarak otomobil severlere tanıtıldı.

2016 yılında piyasaya çıkacak olan Hilux gündüz farları, düşük tavan çizgisi ve daha sert tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Büyük bir araç olduğu için park etme konusunda yaşanan sıkıntı da bagaj kapağına yerleştirilen kamera ile ortadan kalkıyor. Tabi özellikle büyükşehirlerde bu büyüklükte park yeri bulabilirseniz.

Yeni Toyota Hilux 2.8 litre 177 beygir dizel, 2.4 litre 160 beygir turbo dizel, 2.7 litre 4 silindir 164 beygir benzinli ve 4.0 litre 278 beygir 6 silindir motor seçenekleri ile satışa çıkacak. En güzel yanı tüm motor seçeneklerinde düz ve otomatik vites seçeneğinin kullanıcıya sunulması.

Hilux’un Türkiye fiyatı netleşmiş değil. Toyota Hilux hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Yeni Toyota Hilux…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER