Yeni Suzuki iV4 geliyor... | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Suzuki iV4 geliyor…

Suzuki denildiğinde akla gelen ilk model Grand Vitara oluyor. Ülkemizde en çok sevilen Suzuki Modeli Vitaralar oldu. Tabi binek sınıfında da Swift’i es geçmek haksızlık olur. 2015’in ilk aylarında yeni Grand Vitara’yı duyuran Suzuki’den kompakt SUV pazarı içinde bir adım daha geldi. Grand Vitara’dan daha küçük boyutlara sahip olan bir SUV ile Suzuki karşımıza çıkmaya […]

Yeni Suzuki iV4 geliyor…
05 Şubat 2015 - 23:43 'de eklendi ve 1099 kez görüntülendi.

Suzuki denildiğinde akla gelen ilk model Grand Vitara oluyor. Ülkemizde en çok sevilen Suzuki Modeli Vitaralar oldu. Tabi binek sınıfında da Swift’i es geçmek haksızlık olur.

2015’in ilk aylarında yeni Grand Vitara’yı duyuran Suzuki’den kompakt SUV pazarı içinde bir adım daha geldi. Grand Vitara’dan daha küçük boyutlara sahip olan bir SUV ile Suzuki karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Suzuki iV4 modelini fuarda konsept olarak bizlerle paylaşmıştı.

Aracın kısa süre içerisinde seri üretime geçmesi planlanıyor. Baştan aşağı çok farklı bir tasarıma sahip olan Suzuki iV4, off-road meraklılarının sıkı takibi altında. Fiyat/Performans oranı iyi yakalanırsa Suzuki iV4 modeli ile hedeflediği satış rakamlarına rahatça ulaşabilir.

Fiyat konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmış değil ancak tahminlerimize göre Suzuki iV4 yaklaşık 90 bin TL civarından satışa çıkabilir.

İşte yepyeni Suzuki iV4

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • deniz subaşı ;

    Çok hırçın duruyor yeni Vitara. Fiyat performans çok iyi olacak gibi. Bekliyoruz bakalım.

    23 Şubat 2015 15:45
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER