Yeni Seat Alhambra | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Seat Alhambra

Yeni Seat Alhambra modelini resmi olarak tanıttı. Seat’ın büyük MPV modeli Alhambra yeni kasasıyla artık daha ekonomik ve modern bir hal aldı. Yeni teknolojinin güzel bir şekilde kullanıldığı otomobilde kullanıcıya bir çok seçenek sunuluyor. Seat Alhambra fiyatı 106 bin TL’den başlıyor. Yeni kasada da bu rakam büyük bir fark göstermeyecek. Yenilenen yüzüyle karşımızda olan Alhambra […]

Yeni Seat Alhambra
21 Nisan 2015 - 7:50 'de eklendi ve 580 kez görüntülendi.

Yeni Seat Alhambra modelini resmi olarak tanıttı.

Seat’ın büyük MPV modeli Alhambra yeni kasasıyla artık daha ekonomik ve modern bir hal aldı. Yeni teknolojinin güzel bir şekilde kullanıldığı otomobilde kullanıcıya bir çok seçenek sunuluyor.

Seat Alhambra fiyatı 106 bin TL’den başlıyor. Yeni kasada da bu rakam büyük bir fark göstermeyecek. Yenilenen yüzüyle karşımızda olan Alhambra Volkswagen’in Sharan modelinin çizgileri taşıyor diyebiliriz.

Aracın içinde yeni direksiyon simidi, krom detaylar ilk olarak dikkat çeken yenilikler arasında. Kör nokta asistanı, anahtarsız giriş ve çalıştırma gibi özelliklerde Yeni Alhambra’yı kuvvetlendiriyor.

Alhambra’da birden fazla motor seçeneği kullanıcıya sunuluyor. 1.4 litre TSI motor, 2.0 TSI ve 2.0 TDi dizel motor seçenekleri mevcut. Vergi konusunda diğer seçeneklere göre daha avantajlı olan 1.4 litre TSI motor 220 beygir güç üretiyor. En güzel seçenek ise tüm motorlarda DSG otomatik vites opsiyonunun bulunması.

İşte Yeni Seat Alhambra

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER