Yeni Scirocco GTS | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Scirocco GTS

Volkswagen sevilen spor otomobili Scirocco’nun GTS versiyonunu resmi olarak duyurdu. Yeni Scirocco GTS ilk olarak Çin’de düzenlenecek olan Şangay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak. Scirocco GTS 2.0 litre motora ve 210 beygirlik güce sahip. Önceki versiyona göre 10 beygir daha güçlenen Scirocco yakıt tüketimiyle de çok iddialı. Güçlü bir motor kullanılmasına rağmen Scirocco 100 kilometre de […]

Yeni Scirocco GTS
20 Nisan 2015 - 7:50 'de eklendi ve 547 kez görüntülendi.

Volkswagen sevilen spor otomobili Scirocco’nun GTS versiyonunu resmi olarak duyurdu.

Yeni Scirocco GTS ilk olarak Çin’de düzenlenecek olan Şangay Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak. Scirocco GTS 2.0 litre motora ve 210 beygirlik güce sahip. Önceki versiyona göre 10 beygir daha güçlenen Scirocco yakıt tüketimiyle de çok iddialı. Güçlü bir motor kullanılmasına rağmen Scirocco 100 kilometre de ortalama 6.1 litre yakıt tüketiyor. Ayrıca bu güçlü otomobil 0’dan 100 kilometre hıza sadece 6,5 saniyede çıkıyor.

Volkswagen Scirocco GTS modelinde düz vites ve DSG şanzıman seçenekleri sunuyor. Yakıt tüketimi konusunda aralarında ciddi bir fark yok. Tamamen kullanıcının seçimine bağlı olarak otomatik veya düz vites tercih edilebilir. Eski zamanlardan kalan otomatik vites çok yakar fikri artık tarih olmaya başladı.

Scirocco GTS’in tasarım yönünü fotoğraflara bırakıyoruz. İşte Yeni Scirocco GTS

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER