Yeni Renault Kwid | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Renault Kwid

Renault karşımıza çok farklı bir model ile çıkıyor. Bu modelin adı Kwid. Özellikle ülkemizde mini jip tarzında araçlar çok fazla ilgi görüyor. Nissan Juke, Opel Mokka, Dacia Duster ve en yakın örneği olabilecek model Dacia Sandero Stepway diğer modeller SUV sınıfında yer alıyor ancak Sandero, Kwid’e daha yakın diyebiliriz. bunlardan bazıları. Renault’ta bu pazardaki yerini […]

Yeni Renault Kwid
26 Mayıs 2015 - 0:52 'de eklendi ve 774 kez görüntülendi.

Renault karşımıza çok farklı bir model ile çıkıyor. Bu modelin adı Kwid.

Özellikle ülkemizde mini jip tarzında araçlar çok fazla ilgi görüyor. Nissan Juke, Opel Mokka, Dacia Duster ve en yakın örneği olabilecek model Dacia Sandero Stepway diğer modeller SUV sınıfında yer alıyor ancak Sandero, Kwid’e daha yakın diyebiliriz. bunlardan bazıları. Renault’ta bu pazardaki yerini Kwid ile almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan reklam videosunun ardından Renault Kwid fotoğraflarını otomobil severlerle paylaştı.

Renault Kwid’in ülkemizde satışa sunulup, sunulmayacağı henüz netleşmedi. Ancak bu tarz otomobillerin en çok rağbet gördüğü ülkelerden biri olan Türkiye’yi Renault es geçmeyecektir.

Renault Kwid yıl sonuna doğru satışa çıkacak. Motor seçenekleri birden fazla olacak ama en çok dikkat geçen model 0,8 litrelik 5 ileri manuel şanzımana sahip olan motor. Detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Yeni Renault Kwid

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER