Yeni Porsche Macan Turbo | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Porsche Macan Turbo

Porsche yeni modeli Macan Turbo’yu ilk olarak Türkiye’de satışa sunuyor. Porsche Macan Turbo Türkiye’nin de yer aldığı Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde 26 ülke arasından ilk olarak Türkiye yollarında yerini alacak. Macan Turbo gerek iç tasarım gerekse dış tasarım açısından çok zengin bir SUV. Arkasındaki dünya devi bir marka olması da bunun en büyük etkenlerinden […]

Yeni Porsche Macan Turbo
19 Mayıs 2015 - 1:29 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.

Porsche yeni modeli Macan Turbo’yu ilk olarak Türkiye’de satışa sunuyor.

Porsche Macan Turbo Türkiye’nin de yer aldığı Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde 26 ülke arasından ilk olarak Türkiye yollarında yerini alacak.

Macan Turbo gerek iç tasarım gerekse dış tasarım açısından çok zengin bir SUV. Arkasındaki dünya devi bir marka olması da bunun en büyük etkenlerinden biri. Porsche her modelinde olduğu gibi ince eleyip sık dokuyor ve ortaya muazzam araçlar çıkarmaya Macan Turbo ile devam ediyor.

Macan Turbo ilk olarak karşımıza İstanbul Autoshow Fuarı’nda çıkacak ve siparişler fuar esnasında alınmaya başlanacak.

2.0 litre motoruyla 400 beygire sahip olan Macan Turbo 350 Nm tork değerine sahip. Durum böyle olunca kuvvetli motoruyla MacanTurbo 0’dan 100 kilometre hıza sadece 4,8 saniyede çıkabiliyor.

Fiyat konusu henüz netleşmemiş olsa da diğer Macan modellerinden biraz daha yüksek bir etiket fiyatına sahip olacağı belli. Bu da Macan Turbo fiyatının yaklaşık 170 bin Euro civarında satışa çıkacağının sinyallerini veriyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER