Yeni Passat Alltrack | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Passat Alltrack

Alman otomobil devi Volkswagen yeni Passat’ın Alltrack versiyonunu paylaştı. Passat Variant’a benzeyen Alltrack daha sert ve sportif bir tasarıma sahip. Passat Alltrack tüm yol koşullarında kullanıcısına eşlik edebiliyor. Volkswagen Alltrack modeline Off-Road alternatifini de ekleyerek farklı bir otomobili bizlerle buluşturacak. Bu seçenek aracın kaygan zeminlerdeki yola tutunma kabiliyetini arttırıyor. Alltrack istenildiği zaman önden 2 çeker […]

Yeni Passat Alltrack
01 Mart 2015 - 16:10 'de eklendi ve 564 kez görüntülendi.

Alman otomobil devi Volkswagen yeni Passat’ın Alltrack versiyonunu paylaştı. Passat Variant’a benzeyen Alltrack daha sert ve sportif bir tasarıma sahip.

Passat Alltrack tüm yol koşullarında kullanıcısına eşlik edebiliyor. Volkswagen Alltrack modeline Off-Road alternatifini de ekleyerek farklı bir otomobili bizlerle buluşturacak. Bu seçenek aracın kaygan zeminlerdeki yola tutunma kabiliyetini arttırıyor.

Alltrack istenildiği zaman önden 2 çeker şeklinde kullanılabiliyor. Zorlu yol şartlarında ise aracı 4×4 moduna alabiliyoruz. Sürekli 4 çeker olmaması aracın yakıt tüketiminde daha başarılı olmasını sağlıyor.

Yeni Passat Alltrack benzinli 1.4 ve 2.0 lt motora sahip. Ayrıca dizel olarakta 2.0 lt motor seçeneği mevcut.

Passat Alltrack fiyatının 120 bin TL’den başlayıp 180 bin TL’ye kadar çıkması bekleniyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER