Yeni Nissan X-Trail | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Nissan X-Trail

Nissan SUV konseptindeki en başarı markalardan biri. Ancak Nissan’ın X-Trail modeli ülkemizde çok fazla tutmamıştı. Buna büyük motor, yakıt tüketimi gibi dezavantaj oluşturan etkenlerde neden olmuştu. Şimdi ise yeni 2015 Nissan X-Trail karşımıza baştan aşağıya yenilenmiş bir şekilde çıkıyor. Motor seçeneği ise bir tane ama en güzelinden. 130 beygir, 1.6 litre dizel. Motor seçeneği 2 […]

Yeni Nissan X-Trail
19 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 768 kez görüntülendi.

Nissan SUV konseptindeki en başarı markalardan biri. Ancak Nissan’ın X-Trail modeli ülkemizde çok fazla tutmamıştı. Buna büyük motor, yakıt tüketimi gibi dezavantaj oluşturan etkenlerde neden olmuştu.

Şimdi ise yeni 2015 Nissan X-Trail karşımıza baştan aşağıya yenilenmiş bir şekilde çıkıyor. Motor seçeneği ise bir tane ama en güzelinden. 130 beygir, 1.6 litre dizel. Motor seçeneği 2 farklı şanzımana sahip. Otomatik ve düz. İki seçeneğinde olması büyük bir avantaj. Bunun yanında 1.6 litre olması vergi konusunda bir avantaj daha getiriyor. Hepsinden güzeli ise dizel otomatik ve 1.6 motor yakıt tüketimiyle kullanıcısını üzmüyor.

Nissan bayilerinden öğrenilen bilgilere göre değişim işe yaramış durumda. Aracı satın almak istediğinizde hemen sahip olamıyorsunuz. Önce bir kuyruğa girmeniz gerekli.

Türkiye’de en çok tutulan ve aranan model dizel otomatik 1.6 lt motor ile böyle güzel bir araç birleşince ortaya başarılı bir tablo çıkacağı kesin.

2015-nissan-x-trail-2

Yeni Nissan X-Trail yakıt tüketimi ortalama 100 kilometrede 7,5 ile 8 litre arasında. 1.6 motor aracı 320 nm tork ve 130 beygir gücüyle 0’dan 100 kilometreye 11.4 saniyede taşımayı başarıyor.

2015 Nissan X-Trail fiyatı ise 99 bin ile 135 bin TL arasında değişiyor.

Sizler için topladığımız yeni Nissan X-trail resimleri…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER