Yeni Nissan Sway | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Nissan Sway

Nissan Türkiye’de Micra dışında hatchback otomobil sınıfında alternatif seçeneklere sahip değil. Yeni Nissan Sway modeliyle bu sınıfta da rekabet edebilecek. Sway çok iddialı bir tasarıma sahip. Cenevre Otomobil Fuar’ın tanıtımı yapılan Sway’in kısa süre içinde seri üretimle birlikte satışa çıkarılması bekleniyor. İddialı tasarımı çok güzel kombine edilen renkler tamamlıyor. İç ve dış renkler birbiriyle çok […]

Yeni Nissan Sway
03 Nisan 2015 - 17:30 'de eklendi ve 642 kez görüntülendi.

Nissan Türkiye’de Micra dışında hatchback otomobil sınıfında alternatif seçeneklere sahip değil. Yeni Nissan Sway modeliyle bu sınıfta da rekabet edebilecek.

Sway çok iddialı bir tasarıma sahip. Cenevre Otomobil Fuar’ın tanıtımı yapılan Sway’in kısa süre içinde seri üretimle birlikte satışa çıkarılması bekleniyor.

İddialı tasarımı çok güzel kombine edilen renkler tamamlıyor. İç ve dış renkler birbiriyle çok uyumlu. Nissan Sway modeliyle başarılı işlere imza atacak gibi duruyor. Qashqai, Juke gibi modelleriyle adından fazlasıyla bahsettiren Nissan, binek otomobil piyasasını da Sway ile test edecek.

Micra modeli kimi kullanıcılara göre çok küçük kalırken, Sway daha geniş bir hacme sahip. İlk bakışta kıvrımlı çizgiler, agresif bir ön bölüm göze çarpıyor.

Sway fiyatı konusunda Nissan’dan henüz bir açıklama gelmedi. Önümüzdeki günlerde açıklanan detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER