Yeni Nissan Maxima | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Nissan Maxima

Ülkemizde en son 2005 yılında satılan Nissan Maxima yepyeni kasasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2005 model Nissan Maxima büyük bir kasaya sahipti. Motor seçenekleri de 2.0 ve 3.0 litre şeklinde satışa sunulmuştu. Yeni Maxima tasarım olarak çok daha farklı hatlara sahip. Sert, hırçın bir ön far dizaynı aracı çok değiştirmiş. Yeni Nissan Maxima’da dizel otomatik seçeneğinin […]

Yeni Nissan Maxima
04 Nisan 2015 - 19:10 'de eklendi ve 731 kez görüntülendi.

Ülkemizde en son 2005 yılında satılan Nissan Maxima yepyeni kasasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2005 model Nissan Maxima büyük bir kasaya sahipti. Motor seçenekleri de 2.0 ve 3.0 litre şeklinde satışa sunulmuştu. Yeni Maxima tasarım olarak çok daha farklı hatlara sahip. Sert, hırçın bir ön far dizaynı aracı çok değiştirmiş.

Yeni Nissan Maxima’da dizel otomatik seçeneğinin de sunulacağını tahmin ediyoruz. Nissan binek otomobil sınıfındaki açığını yeni modelleri Sway, Maxima ile kapatmaya çalışacak. Durum böyle olunca tüm seçenekleri sunması Nissan’a olumlu dönüşler sağlayacaktır.

Ancak Nissan’dan henüz Türkiye pazarı için net bir açıklama yapılmadı. Yurt dışı için Maxima 3.5 litre V6 motor ile satışa çıkacak. Bu motor tam 300 beygir gücünde ve 353 Nm torka sahip.

Nissan’dan gelecek açıklamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte yeni Nissan Maxima

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER