Yeni Kia Sportage | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Kia Sportage

Yeni Kia Sportage kendini gösterdi. Kia SUV pazarında iyi bir çıkış yakalayan Sportage modelini yeniledi. Kia Sportage 2016 model ilk defa görüntülendi. Daha önce kamuflajlı görüntüleriyle karşımıza çıkan Sportage örtülerini kaldırarak merhaba dedi. Sportage ülkemizde 2004 yılında üretilen ikinci kasasıyla tutulmaya başladı. Daha sonra uygun motor ve vites seçenekleriyle cazip hale gelince kullanıcı ilgisi artış […]

Yeni Kia Sportage
25 Ağustos 2015 - 2:34 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.

Yeni Kia Sportage kendini gösterdi. Kia SUV pazarında iyi bir çıkış yakalayan Sportage modelini yeniledi.

Kia Sportage 2016 model ilk defa görüntülendi. Daha önce kamuflajlı görüntüleriyle karşımıza çıkan Sportage örtülerini kaldırarak merhaba dedi. Sportage ülkemizde 2004 yılında üretilen ikinci kasasıyla tutulmaya başladı. Daha sonra uygun motor ve vites seçenekleriyle cazip hale gelince kullanıcı ilgisi artış gösterdi.

Hyundai de geçtiğimiz aylarda yeni Tuscon modelini açıklamıştı. Kia bu adımdan sonra Sportage modelini duyurdu.

Yeni Kia Sportage yine 1.6 litre benzinli motor seçeneğine sahip olacak. Ayrıca kullanıcılar Kia Sportage LPG uyumu konusunda soru işaretleri yaşıyor. Belirtmeden geçmeyelim Kia Sportage LPG’ye uyumlu bir araç.

Fiyatlarda ise fazla bir artış beklenmiyor. Otomatik ve düz vites olarak satılacak olan Sportage 2.0 dizel seçeneğini de alıcısına sunacak.

İşte yeni 2016 Kia Sportage fotoğraf galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER