Yeni Kia Optima | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Kia Optima

Kia’nın makam arabası olarakta adlandırabileceğimiz modeli Optima yeni kasasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tasarımıyla hem makam, hem spor otomobil havasına sahip sayılı otomobillerden. Görüntü, iç konfor ve teknolojik özelliklerle full + full bir araç. Yeni Kia Optima fiyatı henüz netleşmedi. Ancak geçmiş tarihlere baktığımızda 2013 yılındaki sıfır fiyatı 105 bin TL civarındaydı. Şimdi de yine fiyatın […]

Yeni Kia Optima
10 Ağustos 2015 - 13:37 'de eklendi ve 865 kez görüntülendi.

Kia’nın makam arabası olarakta adlandırabileceğimiz modeli Optima yeni kasasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Tasarımıyla hem makam, hem spor otomobil havasına sahip sayılı otomobillerden. Görüntü, iç konfor ve teknolojik özelliklerle full + full bir araç.

Yeni Kia Optima fiyatı henüz netleşmedi. Ancak geçmiş tarihlere baktığımızda 2013 yılındaki sıfır fiyatı 105 bin TL civarındaydı. Şimdi de yine fiyatın o civarlarda olacağı tahmin ediliyor.

Fiyat yükselince otomatik olarak çok fazla seçenek işin içine giriyor. Kia alacağıma, neden BMW almayayım veya Audi, Mercedes diyenlerin sayısı oldukça fazla oluyor. Bu sebeple fiyatlar yükselince Kia’nın pek şansı olduğunu söylemek zor.

Ancak tercih etmek isteyenler için büyük markaları aratmayacak belki daha fazla özelliğe sahip bir otomobil olduğunu da belirtmek gerekir.

İşte yeni Kia Optima fotoğraf galerisi…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER