Yeni Hyundai Tuscon | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Hyundai Tuscon

İstanbul Oto Şov’da Hyundai’nin en dikkat çeken modeli Tuscon oldu. Fuarın ilk gününden Hyundai’ye ayrılan bölümde otomobil severler en çok Tuscon modelini inceledi. Yeni Hyundai Tuscon keskin hatları, karizmatik duruşuyla ilk görüşte etkileyen bir SUV. Avrupa pazarında da her geçen yıl SUV pazarı büyümeye devam ederken, Hyundai’nin attığı bu adım çok yerinde oldu. Yeni Tuscon […]

Yeni Hyundai Tuscon
21 Mayıs 2015 - 20:01 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.

İstanbul Oto Şov’da Hyundai’nin en dikkat çeken modeli Tuscon oldu. Fuarın ilk gününden Hyundai’ye ayrılan bölümde otomobil severler en çok Tuscon modelini inceledi.

Yeni Hyundai Tuscon keskin hatları, karizmatik duruşuyla ilk görüşte etkileyen bir SUV.

Avrupa pazarında da her geçen yıl SUV pazarı büyümeye devam ederken, Hyundai’nin attığı bu adım çok yerinde oldu. Yeni Tuscon standart modelinde dahi bir çok özelliği kullanıcısına sunmayı başarıyor. Beklentilerin bir tık ötesinde diyebiliriz Hyundai Tuscon için.

Yeni Tuscon LED gündüz farları, geniş hava girişli ızgarası ile dinamik bir görünüm elde ediyor. Motor konusunda ise Hyundai en iyi seçenekleri Tuscon’da değerlendirmiş. 2.0 litre dizel ve 1.6 litre benzinli motor Tuscon’a eşlik ediyor.

Hyundai Tuscon fiyatı ise 79,900 TL’den başlıyor ve 169,900 TL’ye kadar ulaşabiliyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER