Yeni Honda BR-V | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Honda BR-V

Honda yepyeni bir modeli daha resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. Honda ilk olarak Endonezya Otomobil Fuar’ın da BR-V modelini tanıttı. HRV, CRV derken SUV segmentine bir model daha eklenmesi kullanıcılar ve Honda açısından çok iyi bir adım oldu. Honda BR-V daha küçük motor hacmi ile satışa sunulacak. Böylece SUV sınıfındaki rekabet daha da kızışacak. BR-V ilk […]

Yeni Honda BR-V
30 Haziran 2015 - 3:00 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

Honda yepyeni bir modeli daha resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor.

Honda ilk olarak Endonezya Otomobil Fuar’ın da BR-V modelini tanıttı. HRV, CRV derken SUV segmentine bir model daha eklenmesi kullanıcılar ve Honda açısından çok iyi bir adım oldu.

Honda BR-V daha küçük motor hacmi ile satışa sunulacak. Böylece SUV sınıfındaki rekabet daha da kızışacak. BR-V ilk olarak Asya pazarına sunulacak ve 1.5 litre benzinli motora sahip olacak. Ayrıca otomatik ve düz vites seçenekleri de BR-V’yi daha cazip hale getiriyor.
Honda BR-V Türkiye’ye ne zaman gelecek ? sorusunun cevabı henüz netleşmiş değil.

Ancak bu tarz araçlar Türkiye’de son yıllardan çok daha fazla talep görüyor. Birde arkasında firma japon devi Honda olunca BR-V’nin mutlaka Türkiye’ye gelmesi gerektiğini söyleyebiliriz.
2016 model Honda BR-V Ağustos ayında resmi olarak tanıtılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER