Yeni Fiat Aegea | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Fiat Aegea

Fiat İstanbul Oto Şov’a sayılı günler kala yeni modelinin gizemli bir fotoğrafını paylaşmış ve otomobil severleri heyecanlandırmıştı. Bu yeni model gün yüzüne çıktı. Fiat Aegea. Yeni Fiat Aegea otomobil fuarında en çok ilgi gören modellerden biri. Fiat’ın yeni modeli keskin hatları ve muhteşem tasarımıyla birlikte teknik özellikler bakımından da çok iddialı. Fiat Aegea ne zaman […]

Yeni Fiat Aegea
22 Mayıs 2015 - 19:17 'de eklendi ve 1033 kez görüntülendi.

Fiat İstanbul Oto Şov’a sayılı günler kala yeni modelinin gizemli bir fotoğrafını paylaşmış ve otomobil severleri heyecanlandırmıştı. Bu yeni model gün yüzüne çıktı. Fiat Aegea.

Yeni Fiat Aegea otomobil fuarında en çok ilgi gören modellerden biri. Fiat’ın yeni modeli keskin hatları ve muhteşem tasarımıyla birlikte teknik özellikler bakımından da çok iddialı.

Fiat Aegea ne zaman satışa sunulacak ? dediğimizde ekim ayında satışa çıkması bekleniyor cevabını aldık.

Fiat Aegea Linea’nın yerini alacak. Fiat’ın yeni üyesi Aegea 120 ve 95 beygir olmak üzere 2 farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. En güzel haber de dizel otomatik seçeneğinin olması. Fiat Aegea yakıt tüketimi açıklanan rakamlara göre 100 kilometrede 4 litre şeklinde.

İç mekanda da Fiat 5 inçlik dokunmatik ekranlı navigasyon sistemine sahip bir multimedya cihazı kullanıyor. Bu yenilik kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan özelliklere sahip.

Fiat Aegea fiyatı henüz netlik kazanmadı. Ancak başlangıç 50 bin TL’nin üzerinde olması bekleniyor. Fiyat konusu netlik kazandığında sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme 13 Ekim 2015: Fiat Aegea fiyatı belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Aegea’nın başlangıç fiyatı 49,900 olarak belirtildi. Ayrıca otomobil 15 Ekimden sonra showroomlardaki yerini alacak.

İşte Yeni Fiat Aegea

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER