Yeni Duster Oroch | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Yeni Duster Oroch

Dacia Duster ülkemizde çok tercih edilen bir SUV olmayı başardı. Şimdi sırada Duster Oroch var. Dacia Duster’ın Pick Up versiyonu Oroch’u satışa hazırlıyor. Duster Oroch iddialı bir tasarıma sahip. Ön görünüm Duster’la aynı stop farlar ise araçla güzel bir bütünlük sağlamış. Dacia Duster Pick Up Oroch 2.0 litre motor seçeneğine de sahip olabilir. Bunun yanında […]

Yeni Duster Oroch
24 Ağustos 2015 - 14:37 'de eklendi ve 1267 kez görüntülendi.

Dacia Duster ülkemizde çok tercih edilen bir SUV olmayı başardı. Şimdi sırada Duster Oroch var.

Dacia Duster’ın Pick Up versiyonu Oroch’u satışa hazırlıyor. Duster Oroch iddialı bir tasarıma sahip. Ön görünüm Duster’la aynı stop farlar ise araçla güzel bir bütünlük sağlamış.

Dacia Duster Pick Up Oroch 2.0 litre motor seçeneğine de sahip olabilir. Bunun yanında klasik en çok tutulan motor 1.5 Dci yine vazgeçilmez bir seçenek olarak satışa sunulacak. Yeni Duster Oroch iç tasarım yönünden de oldukça zengin. Konsol multimedya sistemi ile başarılı bir şekilde donatılmış.

Dacia Duster Oroch farklı donanım seçenekleri ile gelecek. En full modelinde aksesuarlarla birlikte satın alınabilecek. Duster Oroch fiyatı da Duster’dan çok farklı olmayacak. Beklenen rakam 55 bin ile 70 bin TL arası. Yeni modelin 2016 yılı içerisinde satışa çıkması bekleniyor.

Fiyat ve diğer konularda detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Dacia’nın Yeni Pick up’ı Duster Oroch fotoğraf galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER