Wordpress HTTP Hatası | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

WordPress HTTP Hatası çözümü …

WordPress HTTP Hatası Evet arkadaşlar araba ve motosiklet sitesiyle ne alakası var diyebilirsiniz ama bir editör olarak WordPress HTTP Hatası ‘nın neden kaynaklandığını sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Ben bir hayli uğraştım, belki sizlerden birine bir faydamız dokunur. İlk olarak internette çok fazla paylaşım yapılmış http hatası ile ilgili. Ancak çoğu aynı ve işe yaramayan boş yazılar. […]

WordPress HTTP Hatası çözümü …
01 Ağustos 2014 - 0:27 'de eklendi ve 476 kez görüntülendi.

WordPress HTTP Hatası

Evet arkadaşlar araba ve motosiklet sitesiyle ne alakası var diyebilirsiniz ama bir editör olarak WordPress HTTP Hatası ‘nın neden kaynaklandığını sizlerle paylaşmam gerektiğini düşündüm. Ben bir hayli uğraştım, belki sizlerden birine bir faydamız dokunur.

İlk olarak internette çok fazla paylaşım yapılmış http hatası ile ilgili. Ancak çoğu aynı ve işe yaramayan boş yazılar.

HTTP Hatası dosya boyutundan kaynaklanıyor. Yüklemeye çalıştığınız resmin boyutu fazla geldiğinde wordpress http hatası ile karşılaşıyorsunuz.  Ben şimdilik deneme yanılma yoluyla belirlediğim üst limit boyutları aşmıyorum. Bu arada boyut dediğim kb cinsinden.  İnternette şu dosyaya bunu yazın, şunu ekleyin gibi bir çok konu var. Ben hiç birinde çözüme ulaşamadım. Sunucumuzu aldığımız şirkete başvurmakta da fayda var.

Sorunu bu şekilde çözdüm diyebiliriz, aslında http hatası sayesinde küçük boyutlar kullanarak sitenin hızlanmasına katkı da bulunmuş olduk. Eğer farklı bir çözüm yöntemi bulan bir arkadaşımız var bizimle yorum kısmından bu wordpress http hatası çözümünü paylaşabilir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER