Yeni Volkswagen Tiguan CUP | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen’den büyük hata !

Volkswagen Tiguan için ürettiği yeni Cup donanım paketini satışa sundu. Yeni Volkswagen Tiguan CUP beklenen motor seçeneği ile gelmeyince, otomobil seferler yine hüsrana uğradı. Volkswagen Tiguan SUV araçlar arasında çok tercih edilen modeller arasında. Ancak Tiguan dizel otomatik seçeneğe sahip olmadığı için kullanıcılardan tepki topluyor. Yeni Volkswagen Tiguan CUP 1.4 TSI 122 Beygir, 1.4 TSI […]

Volkswagen’den büyük hata !
13 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 677 kez görüntülendi.

Volkswagen Tiguan için ürettiği yeni Cup donanım paketini satışa sundu. Yeni Volkswagen Tiguan CUP beklenen motor seçeneği ile gelmeyince, otomobil seferler yine hüsrana uğradı.

Volkswagen Tiguan SUV araçlar arasında çok tercih edilen modeller arasında. Ancak Tiguan dizel otomatik seçeneğe sahip olmadığı için kullanıcılardan tepki topluyor.

Yeni Volkswagen Tiguan CUP 1.4 TSI 122 Beygir, 1.4 TSI 160 Beygir DGS seçeneklerine sahip. Bizim istediğimiz Tiguan 1.6 TDI DSG seçeneği maalesef yok.

Tiguan CUP aracın biraz makyajlanmış hali gibi diyebiliriz. Birkaç özellik ve tasarım noktaları dışında bildiğimiz kasa ile aynı sayılır.

Tiguan CUP fiyatı 34 bin 400 Euro’dan başlamakta.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER