Volkswagen Scirocco R | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Scirocco R

Bilindiği gibi Türkiye de Volkswagen scirocco R otomobilleri sürat ve hız tutkunları tarafından sevilen model haline geldi. Tasarım ve performans bakımından rakiplerine göre daha hırçın ve sportif duruşu sebebi ile birçok spor araba tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. Scirocco r 2.0 modeli güçlü ve turbo destekli motora sahip olmakla birlikte maksimum 255 hp güç üretebiliyor […]

Volkswagen Scirocco R
18 Eylül 2014 - 12:17 'de eklendi ve 446 kez görüntülendi.

Bilindiği gibi Türkiye de Volkswagen scirocco R otomobilleri sürat ve hız tutkunları tarafından sevilen model haline geldi.

Tasarım ve performans bakımından rakiplerine göre daha hırçın ve sportif duruşu sebebi ile birçok spor araba tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor.

Scirocco r 2.0 modeli güçlü ve turbo destekli motora sahip olmakla birlikte maksimum 255 hp güç üretebiliyor ve  0-100 km hızlanmasını 6 saniye gibi kısa bir sürede tamamlayan Scirocco R. ayrıca 6 ileri şanzımanı ile 330 Nm tork güç üretebiliyor.

Volkswagen bu denli süratli araç yaparken güvenliği de elden bırakmamış. Euro Ncap testlerinden 5 yıldız alarak güvenliğe vermiş olduğu önemi bir kez daha gösterdi.

scirocco-r(8)

Scirocco R fiyatı 152 bin 920 TL den satışa sunulmakta. Türkiye şartlarına göre yıllık vergisi 2bin 385 TL.

Volkswagen scirocco R yakıt tüketimi konusunda 55lt lik bir benzin deposu bulunuyor ve şehir içinde ortalama 10.9 lt yakıt tüketimi yaparken uzun yolda 6.3 lt ye kadar düşebiliyor.

Volkswagen Scirocco R resim galerisi…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER