Volkswagen Golf 7 incelemesi | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Golf 7

WV Golf 7. Jenerasyon Volkswagen tarafından ilk defa 1974’te piyasaya sürülmesinin ardından inanılmaz bir şekilde gelişen ve büyüyen VW Golf, bu seneki modelinin de içerisinde dahil olduğu, 7. Jenerasyon Golf’leri 2012 pazarında piyasaya sürmüştü. 7. Jenerasyon Golf’lerin adeta bir devrim niteliğinde olduğunu ve Golf tarihindeki en iyi nesillerden biri olduğunu söylemek zor olmaz, çünkü özellikleriyle […]

Volkswagen Golf 7
02 Ağustos 2014 - 11:30 'de eklendi ve 582 kez görüntülendi.

WV Golf 7. Jenerasyon

Volkswagen tarafından ilk defa 1974’te piyasaya sürülmesinin ardından inanılmaz bir şekilde gelişen ve büyüyen VW Golf, bu seneki modelinin de içerisinde dahil olduğu, 7. Jenerasyon Golf’leri 2012 pazarında piyasaya sürmüştü. 7. Jenerasyon Golf’lerin adeta bir devrim niteliğinde olduğunu ve Golf tarihindeki en iyi nesillerden biri olduğunu söylemek zor olmaz, çünkü özellikleriyle bunu kanıtlayan cinsten bir performans sergiliyor.

Artık eskisinden daha uzun ve daha geniş olan 7. Jenerasyon Golf, şimdi aynı zamanda da daha keskin hatlara sahip. Genişleyen iç hacmiyle de kullanıcılarına akıl almaz bir rahatlık sunmayı amaçlayan yeni nesil Golf’lerin iç aksamları tartışılamayacak derecede başarılı. Dokunmatik ekranlı navigasyon sisteminin bulunmasının yanı sıra, dünyaca meşhur gitar ve ses sistemleri firması Fender ile anlaşmalı bir şekilde geliştirilen özel döşemeler ve araç içi ses sistemleri ile de yeni nesil Golf göz dolduruyor. 18 inç jantlarıyla da keskin hatlarını tamamlayan Golf, bu jenerasyonla aynı zamanda kendi sınıfında hızlı girişimler yapmaya da aday, çünkü yeni nesil Golf modelleri arasında saatte 250 kilometrelik hızı bulanlar mevcut.

Önceki nesle nazaran hızın, arabanın genişliğinin ve uzunluğunun, iç teknolojik aksamın ve motorun geliştiği yeni Golf‘lerde ayrıca çarpışma sonrası fren mekanizması da mevcut ki bu da aracı hız ve ihtişamla birlikte güvenli kılıyor.

golf-7-ic-dizayn

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER