Volkswagen Dune | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Dune

Volkswagen’in konsept olarak bırakacağını düşündüğümüz Dune Beetle modeli seri üretime alınıyor. Yakın bir süre içinde Dune’ye yollarda rastlayabiliriz. Farklı bir tarza sahip New Beetle modeli Dune ile tarzına tarz katacak. Ancak Dune’nin dışından çok içi daha güzel olmuş. Bu kokpitin diğer modellere de yansıması gerek. Beetle ülkemizde fazla ilgi görmeyen bir model. Son kasasıyla biraz […]

Volkswagen Dune
15 Ağustos 2015 - 1:18 'de eklendi ve 534 kez görüntülendi.

Volkswagen’in konsept olarak bırakacağını düşündüğümüz Dune Beetle modeli seri üretime alınıyor. Yakın bir süre içinde Dune’ye yollarda rastlayabiliriz.

Farklı bir tarza sahip New Beetle modeli Dune ile tarzına tarz katacak. Ancak Dune’nin dışından çok içi daha güzel olmuş. Bu kokpitin diğer modellere de yansıması gerek. Beetle ülkemizde fazla ilgi görmeyen bir model. Son kasasıyla biraz kıpırdamalar olsa da hem tek kapı olması hemde tam bir spor otomobil tarzını yansıtmaması nedeniyle ilgiden uzak kalıyor. Dune ile Beetle modeli tam spor bir havaya girecek.

Beetle Dune de 2.0 litre 207 beygir gücünde bir motor kullanılacak. Bu motor aracı 0’dan 100 kilometre hıza 7.3 saniyede taşıyabiliyor.

Detaylar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. İşte Yeni Beetle Dune fotoğraf galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER