Volkswagen Cross Coupe GTE | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Cross Coupe GTE

Volkswagen sıra dışı tasarıma sahip bir konsept araçla karşımıza çıkıyor. Volkswagen Cross Coupe GTE ilk olarak Amerika pazarı için geliştirildi. Volkswagen Cross Coupe GTE 5 koltuklu, V6 3.6 litre motora sahip bir SUV. 3.6 litre motor 280 beygir güç üretiyor. Ayrıca motora ek katkı sağlayan 2 elektrikli motora da sahip. Böylece toplam gücü 360 beygire […]

Volkswagen Cross Coupe GTE
01 Nisan 2015 - 13:20 'de eklendi ve 592 kez görüntülendi.

Volkswagen sıra dışı tasarıma sahip bir konsept araçla karşımıza çıkıyor.

Volkswagen Cross Coupe GTE ilk olarak Amerika pazarı için geliştirildi. Volkswagen Cross Coupe GTE 5 koltuklu, V6 3.6 litre motora sahip bir SUV. 3.6 litre motor 280 beygir güç üretiyor. Ayrıca motora ek katkı sağlayan 2 elektrikli motora da sahip. Böylece toplam gücü 360 beygire yükseliyor.

Tüm motorlar devredeyken Volkswagen Cross Coupe GTE muhteşem bir performans sergileyerek 100 kilometre hıza sadece 6 saniyede ulaşabiliyor.

Fotoğraflara göz attığımızda Volkswagen Cross Coupe GTE herşeyiyle güzel bir araç olmuş. Bu modelin seri üretime geçtikten sonra ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda net bir açıklama yok. Şimdilik Volkswagen’in hedefi Amerika pazarı.

İşte Volkswagen Cross Coupe GTE fotoğraf galerisi…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER