Volkswagen Caddy yakıt tüketimi | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Volkswagen Caddy

Türkiye’de kendi sınıfında en çok tercih edilen modellerden biri olan Volkswagen Caddy  her geçen gün kendisini yenilemekte. Caddy  piyasaya çıktığı ilk günden beri hafif ticari araçlar klasmanında kendisine piyasada saygın bir yer edinmeyi başardı. Son yapılan makyaj operasyonunda yeni ön görünüme sahip oldu. Ufak tasarımsal dokunuşlarla daha çekici bir hale gelen Caddy hem ticari hem […]

Volkswagen Caddy
24 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 693 kez görüntülendi.

Türkiye’de kendi sınıfında en çok tercih edilen modellerden biri olan Volkswagen Caddy  her geçen gün kendisini yenilemekte. Caddy  piyasaya çıktığı ilk günden beri hafif ticari araçlar klasmanında kendisine piyasada saygın bir yer edinmeyi başardı. Son yapılan makyaj operasyonunda yeni ön görünüme sahip oldu. Ufak tasarımsal dokunuşlarla daha çekici bir hale gelen Caddy hem ticari hem de geniş aileler tarafından tercih ediliyor.

Değişiklikler aracın dış görünümüyle kalmayıp motorunda da değişime gidilmiş. Bir önceki Caddy modellerinde kullanılan 1.9 TDI motor yerine 1.6 TDI motor tercih edilmiş. Volkswagen Caddy Teknik Özellikleri de 1.6 TDI motoru ile 100 beygirlik bir güç üretiyor. 5 ileri şanzımanı bulunan Caddy 250 Nm tork değeri bulunuyor. Aracın 0- 100 kilometre hızlanması 12.9 saniyede tamamlarken son sürati fabrika verilerine göre 168 km/h.

Volkswagen-caddy(6)

Volkswagen Caddy yakıt tüketimi konusunda 60 litrelik yakıt deposu kullanıyor. Şehir içi kullanımda 6.6litre yakıt tüketirken bu rakam şehir dışı kullanımında 5.7 litreye kadar düşebiliyor. Bu tüketim aracın ağırlık ve hacmi ile birlikte değerlendirip birde 1.6 litrelik motor tercih edildiğinde pek göze çarpmıyor denilebilir.

Volkswagen Caddy fiyat listesi 56 bin 180 TL den başlıyor ve 74 bin 180 TL ye kadar da çıkabiliyor.

Volkswagen Caddy Resim galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER