TVS Apache RTR 150 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

TVS Apache RTR 150

Motosiklet piyasasının en çok kullanılan tarzı kuşkusuz Commuter modelleri. Bu modellerin başında Honda CBF, Yamaha YBR ve TVS Apache geliyor. Bu 3 marka da piyasada kalitesini kanıtlamış durumda. Yeni motor alacaklar bu üçlü arasında seçim yapmakta çok zorlanıyor diyebiliriz. Honda CBF 150 mi TVS Apache 150 mi? Gibi sorularla sık sık karşılaşmak mümkün. Sitemizde YBR […]

TVS Apache RTR 150
26 Şubat 2015 - 23:10 'de eklendi ve 1817 kez görüntülendi.

Motosiklet piyasasının en çok kullanılan tarzı kuşkusuz Commuter modelleri. Bu modellerin başında Honda CBF, Yamaha YBR ve TVS Apache geliyor.

Bu 3 marka da piyasada kalitesini kanıtlamış durumda. Yeni motor alacaklar bu üçlü arasında seçim yapmakta çok zorlanıyor diyebiliriz. Honda CBF 150 mi TVS Apache 150 mi? Gibi sorularla sık sık karşılaşmak mümkün.

Sitemizde YBR ve CBF modellerini incelemiştik. TVS Apache’ye gelince, eski kasası kullanışlı ve kaliteli olmasına rağmen rakipleriyle mücadele de bir adım geride kaliyordu. Ancak son kasa tasarımıyla tüm rakiplerinin önüne geçmeyi başardı.

hyper-edge-teknik

Güçlü motoruyla, yakıt performansıyla akıllara ilk gelen isimlerden olan TVS Apache RTR 150 yep yeni bir tasarımla karşımıza çıktı. Şuan piyasada olan modellere baktığımız bizim için en güzel tasarıma sahip olan Apache.

Dijital göstergesi de ayrı bir hava katıyor. TVS Apache fiyatı ise 5,780 TL.

İşte yeni TVS Apache fotoğrafları…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER