Tüplü ve Öfkeli | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

“Tüplü ve Öfkeli” Dünya Rekoru Çılgınlığı

Türkiye de bir ilke daha imza atılmak üzere. 2015 yazında beyaz perde de vizyona girecek olan “Tüplü ve Öfkeli” filminin yapımcıları dünya rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.  5 Ekim Pazar günü İstanbul Park pistinde yaklaşık 1200 tüplü araçla yapılacak olan etkinliğe sadece tüplü arabalar katılabiliyor. Şimdiye kadar bu rekor Ferrari’nin elinde. 964 Ferrari  aynı anda pistte […]

“Tüplü ve Öfkeli” Dünya Rekoru Çılgınlığı
29 Eylül 2014 - 9:31 'de eklendi ve 538 kez görüntülendi.

Türkiye de bir ilke daha imza atılmak üzere. 2015 yazında beyaz perde de vizyona girecek olan “Tüplü ve Öfkeli” filminin yapımcıları dünya rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.  5 Ekim Pazar günü İstanbul Park pistinde yaklaşık 1200 tüplü araçla yapılacak olan etkinliğe sadece tüplü arabalar katılabiliyor. Şimdiye kadar bu rekor Ferrari’nin elinde. 964 Ferrari  aynı anda pistte hareket ederek rekora imza atmıştı. Bu rekor denemesinde de 1200 aracın önünde 2 adet tüplü Ferrari’nin olması da etkinliğe ayrı bir hava katacak.

LPG’li araç sıralamasında ülkemizdeki benzin fiyatları sebebi ile Dünya’da 2. Avrupa’da ise 1. sırada yer alan Türkiye de bu rekor denemesi geç bile kalınmış denilebilir. Aynı zamanda LPG’li araç sahiplerinin en büyük sorunlarından biri olan, kapalı otoparklara alınmaması ve karşılarına çıkan LPG’li araçlar giremez tabelalarından bıkmış olmalı ki bu organizasyonla kapalı otopark soruna tatlı bir gönderi yapmayı hedefliyor.

TüplüveÖfkeli(2)

Etkinliğe katılan her bir araba için araç sahiplerine teşekkür belgesi verilecek bu organizasyonda Mustafa Ceceli konseri ile ayrı bir renk getirecek. Yüksek katılımcı olması hedeflenen organizasyonun yazılı ve görsel medyada kendine yer bulması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER