Toyota Kikai | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Toyota Kikai

Toyota çılgın modeli Kikai’nin ilk görüntülerini yayınladı. Hot Rod ve Buggy karması gibi gözüken araç Toyota’nın hayal gücünü ortaya koyuyor. Motor, süspansiyon sistemi açıkta bırakılan Toyota Kikai Konsept aracında büyük aynalar, arka cam üzerine güzel bir şekilde yerleştirilmiş Toyota logosu dikkat çekiyor. Kikai’nin en değişik yanı da iç mekanı. Kikai 3 kişilik oturma kapasitesine sahip. […]

Toyota Kikai
11 Ekim 2015 - 3:27 'de eklendi ve 1774 kez görüntülendi.

Toyota çılgın modeli Kikai’nin ilk görüntülerini yayınladı.

Hot Rod ve Buggy karması gibi gözüken araç Toyota’nın hayal gücünü ortaya koyuyor. Motor, süspansiyon sistemi açıkta bırakılan Toyota Kikai Konsept aracında büyük aynalar, arka cam üzerine güzel bir şekilde yerleştirilmiş Toyota logosu dikkat çekiyor.

Kikai’nin en değişik yanı da iç mekanı. Kikai 3 kişilik oturma kapasitesine sahip. Şoför aracı ortaya yerleştirilmiş direksiyondan kontrol ediyor. Her otomobil sever ortada bir direksiyon hayali kurmuştur. Toyota’da Kikai modelinde bu hayali gerçekleştiriyor.

Üç kollu direksiyon simidi, şoförün sağ ve soluna yerleştirilmiş göstergeler ile Kikai çılgın bir otomobil. Toyota’nın bu konsept modelini seri üretime alıp, almayacağı şimdilik merak konusu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER