Toyota Corolla | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Toyota Corolla Yeni Kasasıyla Sizlerle…

Toyota Corolla efsane kasasından bu yana muhteşem değişimler yaşayan bir otomobil. Kaldı ki Türkiye’de eminim hiçbir kasa değişmese dahi efsane kasasıyla halen satış rekorları kırabilirdi. Toyota’ya binenlerin ortak görüşü, bir daha vazgeçememek. Tanıdığım bir çok Toyota sahibi aracını değiştirdiğin de ya yeni kasa ya da farklı bir Toyota modeli almıştır. Yeni Toyota Corolla da görünüşü, […]

Toyota Corolla Yeni Kasasıyla Sizlerle…
02 Eylül 2014 - 11:15 'de eklendi ve 632 kez görüntülendi.

Toyota Corolla efsane kasasından bu yana muhteşem değişimler yaşayan bir otomobil. Kaldı ki Türkiye’de eminim hiçbir kasa değişmese dahi efsane kasasıyla halen satış rekorları kırabilirdi.

Toyota’ya binenlerin ortak görüşü, bir daha vazgeçememek. Tanıdığım bir çok Toyota sahibi aracını değiştirdiğin de ya yeni kasa ya da farklı bir Toyota modeli almıştır.

Yeni Toyota Corolla da görünüşü, konforu ve yakıtıyla cezbediyor. Toyota Corolla yakıt tüketimi konusuna hemen değinmek istiyorum. Tüm motor seçeneklerinin listesini verelim. Verilen değerler ortalama yakıt tüketimini yansıtmakta.

1.3 motor 99 beygir düz vites : 5,6 lt / 100 km

1.6 motor 132 beygir düz vites : 6,0 lt / 100 km

1,6 motor 132 beygir otomatik vites : 5,6 lt / 100 km

1,4 dizel motor 90 beygir : 4,1 lt / 100 km

Yeni Toyota Corolla test sürüşleri için resmi sitesini ve bayileri ziyaret edebilirsiniz. Japon devi Toyota’nın yeni Corolla’sını mutlaka görmenizi tavsiye ederek, sizi eskiden yeniye Toyota Corolla galerisiyle baş başa bırakıyoruz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER