Tofaş Serisi Modifiyeli Arabalar | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Tofaş Serisi Modifiyeli Arabalar

Alım ve satımı daha kolay olan, ve yapılan tüm modifiye çalışmalarının başarıya ulaştığı yani yakıştığı araçların başında, Tofaş serisi araçların gelmesi, bu araçlara modifiye yaptırma oranını arttıran en büyük etken olarak göze çarpıyor. Aynı zamanda orta halli insanların tercihi olan bu ekonomik araçlar, artık toplum içinde bıraktığı modifiyeli araç izlenimi sayesinde sınıfında bir marka oluşturmuş […]

Tofaş Serisi Modifiyeli Arabalar
13 Ocak 2015 - 13:10 'de eklendi ve 4615 kez görüntülendi.

Alım ve satımı daha kolay olan, ve yapılan tüm modifiye çalışmalarının başarıya ulaştığı yani yakıştığı araçların başında, Tofaş serisi araçların gelmesi, bu araçlara modifiye yaptırma oranını arttıran en büyük etken olarak göze çarpıyor.

Aynı zamanda orta halli insanların tercihi olan bu ekonomik araçlar, artık toplum içinde bıraktığı modifiyeli araç izlenimi sayesinde sınıfında bir marka oluşturmuş durumda. Zira birçok insanın aklına modifiyeli araç denildiğinde, Tofaş serisi modifiyeli araçlar geliyor. Bu araçlarda ise ön büyük ilgi, kuş serisi diye de adlandırılan Şahin, Doğan ve Kartal üzerine oluyor.

Üretimi 12 yıl önce duran bu kuş serisi araçlara, ülkemizde hala ilgi çok büyük.  Hatta hem oto pazarlarının hem de modifiye sektör pazarının büyük bir oranını bu araçlar temsil ediyor.

Ortalama fiyatı 6 ile 8 bin arasında değişen otomobiller, farklı modifiye özellikleriyle 60 bin TL’ye kadar satışa sunulabiliyor.

Konuyla alakalı büyük bir internet sitesinin verilerine göre, 22 bin adet Tofaş kuş serisi otomobil satışta. İkinci el oto alım satım

türk porno

sektörünün en büyük sitelerinden olan bu sitede en yüksek fiyat, 59 bin ile 1995 model Şahin olarak görüldü. 59 bin liralık Şahin’i ise, 50 bin liralık fiyatı ile 1990 model Kartal L izledi.

Tofaş Serisi Modifiyeli Arabalar, en çok gençler tarafından ilgi görüyor. Pazar payını canlandıranların neredeyse tamamına yakını, 35 yaş altı genç insanlardan oluşuyor.

İşte ülkemizdeki en başarılı modifiyeli Tofaş’lar…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER