Tesla Model S Türkiye'de... | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Tesla Model S Türkiye’de

Dünya devi Tesla Model S Türkiye’de … Elektrikli araçların ülkemizde hızla yayıldığı bu günlerde, elektrikli otomobil konusunda dünya devi olan Tesla markası da Türkiye’de satışa başladı. Lüks elektrikli araçlar üreten Tesla Model S ismini verdiği aracıyla Türkiye pazarına girmeden önce sahibinden.com adresinde ilanlarını vermeye başladı. Tesla Model S bir şarj ile 426 kilometre yol kat […]

Tesla Model S Türkiye’de
15 Nisan 2015 - 0:51 'de eklendi ve 800 kez görüntülendi.

Dünya devi Tesla Model S Türkiye’de …

Elektrikli araçların ülkemizde hızla yayıldığı bu günlerde, elektrikli otomobil konusunda dünya devi olan Tesla markası da Türkiye’de satışa başladı.

Lüks elektrikli araçlar üreten Tesla Model S ismini verdiği aracıyla Türkiye pazarına girmeden önce sahibinden.com adresinde ilanlarını vermeye başladı.

Tesla Model S bir şarj ile 426 kilometre yol kat edebiliyor. İç ve dış tasarım konusunda da Tesla çok başarılı.

Petrol fiyatları yükselmeye devam ederken elektrikli araçlar ile bu yaraya bir çare aranıyor. Tesla fiyat olarak herkese hitap etmese de önümüzdeki günlerde elektrikli otomobil pazarı genişleyecek gibi duruyor.

Elektrikli otomobillerdeki uzun şarj süresi ve kısa menzil en büyük sıkıntı. Tesla Model S ile bu sorun aşılmış durumda. Ancak bu sorunu sizde aşmak isterseniz 145 bin Euro’yu gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu rakam yaklaşık 410 Bin Türk Lirası ediyor.  Yakıt tasarrufuyla kendisini ne kadar zamanda amorti eder hesabını da sizlere bırakıyoruz…

İşte Tesla Model S

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER