GTS Evo 250i İnceleme | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

SYM GTS Evo 250i İnceleme

GTS Evo 250i İnceleme İlk intibada tasarım açısından göze oldukça hoş gelen SYM GTS Evo 250i’nin, ön farlarında anka kuşu etkisinde bir tasarım gözlenmektedir. Oldukça yeterli bir haznesi mevcut olan motor, şehir içi ve şehir dışı kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Haznesiyle belirli bir seviyeye değin, tatminkar bir şekilde eşyaların taşınması oldukça mümkündür. Panellerindeki LED sistemi […]

SYM GTS Evo 250i İnceleme
01 Ağustos 2014 - 22:01 'de eklendi ve 1008 kez görüntülendi.

GTS Evo 250i İnceleme

İlk intibada tasarım açısından göze oldukça hoş gelen SYM GTS Evo 250i’nin, ön farlarında anka kuşu etkisinde bir tasarım gözlenmektedir. Oldukça yeterli bir haznesi mevcut olan motor, şehir içi ve şehir dışı kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Haznesiyle belirli bir seviyeye değin, tatminkar bir şekilde eşyaların taşınması oldukça mümkündür.

Panellerindeki LED sistemi ise, göz alıcı güzellikte olmasının yanı sıra, karanlıkta doğru ve verimli bir şekilde paneli görmenize yardımcı olur. Kişisel eşyaların da arzu edeceğiniz bir şekilde saklanabileceği bir eldiven bölmesi mevcuttur. Ayrıca, sizin emniyetli sürüş deneyiminizi muhafaza edecek, kaliteli sis lambalarına sahiptir. Tasarım açısından oldukça tatminkar olan SYM GTS Evo 250i, yakıt tüketimiyle de göz doldurmaktadır.

Evo 250i yakıt tüketimi göze çarpan detaylar arasında gelmekte, olup tam manasıyla kullanıcı dostudur. 250cc motor hacmine sahip olan Evo 250i, 12 litre hacimli bir yakıt deposuna sahiptir. Ortalama yakıt tüketim değerleri ise 100 kilometrede 3,5 litredir. Bu şekilde, bir depo yakıt ile yaklaşık 342 kilometre kat edebilirsiniz. Bu da oldukça iyi bir değer sayılabilir.

Evo 250i yakıt tüketimi ve daha pek çok farklı açıdan satın almayı düşünen muhtemel müşterileri için oldukça karlı ve avantajlı bir seçim olacaktır. Estetik ve teknik açıdan oldukça uygun ve ekonomik olan Evo 250i, her düzey için verimlidir.

gts-evo-250i

sym-gts-evo-250i

sym-gts-evo-250i-bagaj

sym-gts-evo-250i-kadran

sym-gts-evo-250i-sinyal

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER