SsangYong Tivoli Air | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

SsangYong Tivoli Air

Ssangyong yeni yılın ilk bombasını muhteşem tasarıma sahip Tivoli modeli ile patlatmıştı. Görünen o ki Ssangyong 2015‘e çok iyi hazırlanmış. Tivoli’nin hemen arkadasından duyurduğu Tivoli Air modeli de bir o kadar iddialı. Tasarım olarak Tivoli’yle hemen hemen aynı olan Air’ın tek farkı tamamen açılan tavanı. Cabrio otomobil keyfi sunan bir jip Air ülkemizde de satışa […]

SsangYong Tivoli Air
16 Ocak 2015 - 0:11 'de eklendi ve 812 kez görüntülendi.

Ssangyong yeni yılın ilk bombasını muhteşem tasarıma sahip Tivoli modeli ile patlatmıştı.

Görünen o ki Ssangyong 2015‘e çok iyi hazırlanmış. Tivoli’nin hemen arkadasından duyurduğu Tivoli Air modeli de bir o kadar iddialı. Tasarım olarak Tivoli’yle hemen hemen aynı olan Air’ın tek farkı tamamen açılan tavanı. Cabrio otomobil keyfi sunan bir jip Air ülkemizde de satışa sunulacak.

Tivoli Air ne zaman satışa çıkacak sorusunun henüz kesinleşen bir cevabı yok. Ancak tahminlerimize göre 2015 yılının ortalarında showroomlardaki yerini alması bekleniyor. Tivoli Air teknoloji yönünden de bir çok yeniliklerle karşımıza çıkacak.

Sonuç olarak Güney Koreli Ssangyong firması 2015’te en iyi atağa kalkan firma diyebileceğimiz çalışmalara imza atmaya başladı. Bakalım önümüzdeki günlerde yeni modeller gelmeye devam edecek mi?

İşte Ssangyong’un muhteşem aracı Tivoli Air…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER