SsangYong Rexton W | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

SsangYong Rexton W

Güney Koreli otomotiv markaları ülkemizde yoğun ilgi görmekte. Hyundai ve Kia en yüksek satış rakamlarına ulaşmış markalar. Son yıllarda hayatımıza giren ve hızla kendini yenileyen bir marka daha var. O da SsangYong. SsangYong ön yargılardan kendini kurtarmaya yeni yeni başladı. Çıkardığı son modeller gerek teknoloji, gerek tasarım açısından çok başarılı. Bu modellerden biri olan Rexton […]

SsangYong Rexton W
06 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 532 kez görüntülendi.

Güney Koreli otomotiv markaları ülkemizde yoğun ilgi görmekte. Hyundai ve Kia en yüksek satış rakamlarına ulaşmış markalar. Son yıllarda hayatımıza giren ve hızla kendini yenileyen bir marka daha var. O da SsangYong.

SsangYong ön yargılardan kendini kurtarmaya yeni yeni başladı. Çıkardığı son modeller gerek teknoloji, gerek tasarım açısından çok başarılı. Bu modellerden biri olan Rexton W modeline göz atalım.

SsangYong Rexton W ilk olarak 2001 yılında üretildi. İlk araç Mercedes ML çizgilerini yoğun olarak taşıyordu.

SsangYong Rexton W son kasası yerli yerinde düzenli diyebileceğimiz bir iç mekana sahip. Rexton W iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi de orta düzeyde. Ama orta deyince akla vasat, kötü gelmesin. Güzel ancak daha güzelleşebilir diyelim. Rexton W fonksiyonel direksiyonu sayesinde kullanıcısına rahatlık sağlıyor. Vites değişimleri direksiyondan yapılabiliyor.

ssangyong-rexton (2)

SsangYong Rexton W yakıt tüketimi konusunda da orta seviyelerde. Çok tasarruflu değil ama yüksek yakıt değerlerine de sahip değil. Rexton W 100 kilometre de ortalama 9 litre yakıt harcıyor. SsangYong Rexton W asfaltta olduğu kadar arazide de iddialı. 4 çeker modu ile tüm koşullarda sizinle birlikte olmayı başarıyor. Ayrıca araçta ağıt koşullar için 4L konumu bulunmakta.

Rexton W fiyatı kimi yorumcularımıza göre uygun. Biz bu konuda net bir yorum yapmaktan kaçıyoruz. Kararı size bırakıyor, Rexton W 4×4 modeli 120 Bin TL civarında.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER