Skoda'da Ekim Ayı Kampanyaları | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Skoda’da Ekim Ayı Kampanyaları

Ekim ayı sıfır araba kampanyaları Skoda modellerinde de devam ediyor. Skoda Rapid Sedan Yeti ve Superb modeller indirimde. Skoda 1.6 TDI dizel ve otomatik şanzıman seçeneklerinde indirime gidiyor. Bu durum en çok tercih edilen araç seçeneği olduğu için avantajlı. Dizel otomatik araç arayanların Skoda bayilerine de uğramasını tavsiye ediyoruz. 2015 yılı yaklaşırken tüm otomobil markaları […]

Skoda’da Ekim Ayı Kampanyaları
19 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

Ekim ayı sıfır araba kampanyaları Skoda modellerinde de devam ediyor.

Skoda Rapid Sedan Yeti ve Superb modeller indirimde.

Skoda 1.6 TDI dizel ve otomatik şanzıman seçeneklerinde indirime gidiyor. Bu durum en çok tercih edilen araç seçeneği olduğu için avantajlı. Dizel otomatik araç arayanların Skoda bayilerine de uğramasını tavsiye ediyoruz.

2015 yılı yaklaşırken tüm otomobil markaları kampanyalarını arttırıyor. Showroomları gezmekte fayda var diyerek ufak bir Skoda kampanyalarına göz atalım.

Yenilenen modeliyle SUV sınıfının sevilen aracı Yeti, bin TL takas indirimiyle alıcısını bekliyor.

Skoda-Yeti

Keskin hatları, başarılı tasarımıyla Skoda Rapid de aynı şekilde bin TL’lik takas indirimi ile sunuluyor. Rapid’in en dikkat çeken yanı yakıt tüketimi konusundaki iddialı rakamları. 100 kilometre de sadece 4,5 litre.

Skoda-Superb

Skoda’nın en lüks araçlarından biri olan Superb iki bin TL’lik takas indirimi ile satışta. Kendi kendine park etme özelliğine sahip Superb dizel otomatik seçeneği ile alıcısına göz kırpıyor.

Skoda’da takas kampanyasının Ekim ayı boyunca devam etmesi bekleniyor. Aslına bakılırsa tüm otomobil firmalarının sıfır araba kampanyalarını yıl sonuna kadar sürdüreceği kesin.Skoda arabalarının en iyisi olduğunu söyleyen ısparta escort kızları da güzel tepkiyle karşılaştılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER