Seat Ibiza 1.2 TSI DSG | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Seat Ibiza 1.2 TSI DSG

Seat Ibiza son kasasıyla ismini bir kez daha duyurdu. Çok uzun yıllardır satışta olan Ibiza kasasıyle birlikte üzerinde oluşan pası, kiri atarak aramıza hızlı bir dönüş yaptı. Seat Ibiza’nın en sevdiğimiz yönü motor seçeneklerinin çeşitli olması. Ayrıca tüm seçenekler de yakıt tüketimi, performans konusunda başarılı. Seat ibiza 1.2 tsi dsg modeli en çok tercih edilen […]

Seat Ibiza 1.2 TSI DSG
09 Eylül 2014 - 18:10 'de eklendi ve 611 kez görüntülendi.

Seat Ibiza son kasasıyla ismini bir kez daha duyurdu. Çok uzun yıllardır satışta olan Ibiza kasasıyle birlikte üzerinde oluşan pası, kiri atarak aramıza hızlı bir dönüş yaptı.

Seat Ibiza’nın en sevdiğimiz yönü motor seçeneklerinin çeşitli olması. Ayrıca tüm seçenekler de yakıt tüketimi, performans konusunda başarılı. Seat ibiza 1.2 tsi dsg modeli en çok tercih edilen seçenek. Bizde bu modelin teknik özellikleri üzerinde duracağız.

Öncelikle Seat Ibiza fiyat konusundan bahsedelim. 33,500 TL’den başlayan fiyatlar dizel otomatik seçeneğiyle 56,500’e kadar yükseliyor. İnceleyeceğimiz Seat ibiza 1.2 tsi dsg fiyatı ise 45,500 TL.

1.2 Seat Ibiza’nın en dikkat çeken yanı performansı ve buna oranla yakıt tüketimi. 1.2 TSI ibiza 0’dan 100 kilometre hıza 9,7 saniyede çıkıyor. Şehir içi yakıt tüketimi 100 kilometrede 7  litre. Şehir dışında ise bu değer 4,4 litreye kadar düşüyor. Her zaman belirttiğimiz gibi fabrika değerleri 1 litre kadar sapma gösterebiliyor.

Seat Ibiza 1.2 TSI DSG şanzıman 7 ileri vitese sahip. Seat Ibiza yakıt tüketimi, fiyatı ve performansı ile sıfır arabaya arayanlara iddialı bir seçenek. İncelemenizde fayda var diyerek sizleri Seat Ibiza resimleriyle baş başa bırakalım…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER