Range Rover Off Road | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Range Rover Off Road

Off Road çok farklı bir tutku. Range Rover sunduğu teknolojik yeniliklerle Off Road severlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Range Rover Off Road konusundaki üstün yetenekleri ile rakiplerini geçmeyi başarıyor. Yeni Terrain Responsive çekiş kontrol sistemi Off Road’dayken Range Rover sürücüsüne büyük rahatlık sağlıyor. Ani gaz vermeler zorlu yollarda çok fazla patinaja sebep olur. Bunu önlemeyi […]

Range Rover Off Road
08 Kasım 2014 - 11:15 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

Off Road çok farklı bir tutku. Range Rover sunduğu teknolojik yeniliklerle Off Road severlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Range Rover Off Road konusundaki üstün yetenekleri ile rakiplerini geçmeyi başarıyor. Yeni Terrain Responsive çekiş kontrol sistemi Off Road’dayken Range Rover sürücüsüne büyük rahatlık sağlıyor. Ani gaz vermeler zorlu yollarda çok fazla patinaja sebep olur. Bunu önlemeyi düşünen Range Rover 1-30 kilometre hız arası için geliştirdiği hız sabitleyici ile sürücünün sadece önüne çıkabilecek engellere odaklanmasını sağlıyor.

Kendi hızını ayarlayan Range Rover böylece ani gaz verip patinaja düşmeyi de engelliyor. Bu farkı videoda da göreceksiniz.

Range-Rover-Off-Road-09

Yeni sistem ile Range Rover tecrübesiz Off Road sürücülerinin yapabileceği hata oranını azaltıp, keyfi maksimum seviyeye çekiyor.

Range-Rover-Off-Road-10

İşte Range Rover Off Road Galerisi ve Videosu…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER