Otobüs kazaları tesadüf mü? | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Otobüs kazaları tesadüf mü?

Bayram dönüşlerinde, ve tatil başlangıçlarında kazalara karşı tedbirli olalımderken, bir süredir sık sık otobüs kazası yaşanmaya başlandı. Otobüs kazalarının ardın sıra sürekli meydana gelmesi, akıllara bu kazalar tesadüf olmayabilir düşüncesini getiriyor. Kazaların nedeni yetkililer tarafından araştırılmakta. Son günlerde yaşanan ve maalesef can kaybı da olan kazaların bir kısmı şöyle;  26 Temmuz 2014 Ankara Sincan’a otobüs […]

Otobüs kazaları tesadüf mü?
01 Ağustos 2014 - 16:01 'de eklendi ve 471 kez görüntülendi.

Bayram dönüşlerinde, ve tatil başlangıçlarında kazalara karşı tedbirli olalımderken, bir süredir sık sık otobüs kazası yaşanmaya başlandı.

Otobüs kazalarının ardın sıra sürekli meydana gelmesi, akıllara bu kazalar tesadüf olmayabilir düşüncesini getiriyor. Kazaların nedeni yetkililer tarafından araştırılmakta.

Son günlerde yaşanan ve maalesef can kaybı da olan kazaların bir kısmı şöyle;

 26 Temmuz 2014 Ankara Sincan’a otobüs yayaların arasına girdi. Kazada iki kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.

24 Temmuz 2014 İstanbul Kavacık’ta Tem otoyolunda otobüs alev aldı. Çıkan yangında 4 kişi hayatını kaybetti.

29 Temmuz 2014 Bir halk otobüsü Ümraniye’de duvara sürtünerek zor durabildi. Olayda onlarca kişi yaralandı.

31 Temmuz 2014 Beşiktaş’ta freni boşalan otobüs 30 yolcusuyla birlikte kaldırıma çıkarak durabildi. O sırada kaldırımda olan yayalar büyük bir panik yaşadı.

1 Ağustos 2014 Ümraniye’de bir otobüs geri geri gelirken fark edemeden 80 yaşındaki bir kadını ezdi. Yaşlı kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Yine bugün İstanbul ve Denizli’de kazalar yaşandı. İstanbul Kabataş’ta kontrolünü kaybeden otobüs durakta bekleyen yolcuların arasına daldı. Onlarca kişi yaralandı. Denizli’de ise otobüs bir markete daldı. Otobüs kazasında en az bir kişi hayatını kaybetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER