Opel Adam | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Opel Adam

Adam, Opel’in en küçük üyesi. Şehir içi için muhteşem bir araç. Ayrıca bir çok seçenekle kişiselleştirilen otomobil kullanıcısına büyük bir heyecan yaşatıyor. Ancak artılarının yanında maalesef eksi özellikleri de var. Bu eksiler ise tamamen Opel’den kaynaklanıyor. Küçük bir otomobilde aranan ilk özellik otomatik vites seçeneği. Opel Adam modelinde maalesef otomatik şanzıman sunmadı. Halbuki küçük araçlar […]

Opel Adam
08 Nisan 2015 - 19:35 'de eklendi ve 537 kez görüntülendi.

Adam, Opel’in en küçük üyesi. Şehir içi için muhteşem bir araç. Ayrıca bir çok seçenekle kişiselleştirilen otomobil kullanıcısına büyük bir heyecan yaşatıyor.

Ancak artılarının yanında maalesef eksi özellikleri de var. Bu eksiler ise tamamen Opel’den kaynaklanıyor. Küçük bir otomobilde aranan ilk özellik otomatik vites seçeneği. Opel Adam modelinde maalesef otomatik şanzıman sunmadı. Halbuki küçük araçlar bir çok aile için ikinci otomobil, bayan otomobili şeklinde değerlendiriliyor. Durum böyle olunca da otomatik vites kaçılmaz oluyor.

Opel bu konuyu değerlendirir ve otomatik seçeneğini satışa sunarsa, Adam daha iyi işlere imza atacaktır.

Opel Adam 1.2 lt motora sahip ve 70 beygir gücünde. Kişiselleştirme seçeneklerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Opel Adam fiyatı 47 bin TL’den başlıyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER