Nissan Qashqai 2014 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Nissan Qashqai 2014

Nissan Qashqai, en zor kısmı ismini söylemek olsa gerek. Nissan Kaşkai diyenler çok fazla. En güzeli okunduğu gibi yazmak galiba. Kaşkai. Nissan Qashqai 2014 yılında yenilenen kasasıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Nissan markasının SUV konusundaki başarısı herkes tarafından bilinmekte. Bu başarıyı, Qashqai ile bir kez daha pekiştirdi diyebiliriz. Nissan Qashqai 2014 fiyat […]

Nissan Qashqai 2014
08 Eylül 2014 - 15:40 'de eklendi ve 967 kez görüntülendi.

Nissan Qashqai, en zor kısmı ismini söylemek olsa gerek. Nissan Kaşkai diyenler çok fazla. En güzeli okunduğu gibi yazmak galiba. Kaşkai.

Nissan Qashqai 2014 yılında yenilenen kasasıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Nissan markasının SUV konusundaki başarısı herkes tarafından bilinmekte. Bu başarıyı, Qashqai ile bir kez daha pekiştirdi diyebiliriz.

Nissan Qashqai 2014 fiyat konusuna gelelim. Kaşkai 67 bin TL’den başlıyor ve 120 bin TL’ye kadar çıkıyor. Dizel otomatik seçeneği en pahalı modeli. Nissan Kaşkai modelini sürekli kampanyalarla destekliyor.

Teknik özeller olarak Nissan Qashqai 1.2 Turbo Manuel yani fiyatı en düşük olan aracı inceleyelim. 1.2 motora sahip. Bu kasayı kaldırır mı acaba diye düşüncelere kapılmadan cevabı verelim evet kaldırıyor. Hem de gayet yeterli. 0-100 kilometreye 10,9 saniyede ulaşıyor.

Nissan Qashqai yakıt tüketimi konusunda da başarı SUV’lardan. 1.2 motora sahip modeli şehir içi 100 kilometrede 6,9 litre benzin harcıyor. Şehir dışı ise bu rakam 4,9 litre.

Hangi marka olursa olsun, sıfır araba alacak okuyucularımıza ilk tavsiyemiz test sürüşlerine mutlaka katılmanız. Nissan Qashqai test sürüşü için resmi siteden başvuru yapabilirsiniz.

İşte Nissan Qashqai 2014 model resimleri…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER