Motosiklet kaza videoları | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Motosiklet Kaza Videoları – 1

Motosiklet her zaman tehlikeli kelimesini yanında getiriyor. Bunun en baştaki sebebi iki tekerlekli olması değil. Bilinçsiz kullanıcıların, karıştığı motosiklet kazaları yüzünden tehlike motosiklete yapışıp kalmış durumda. Bir motosiklet kullanıcısı olarak, bir çok motosiklet kaza videoları izledim ve izliyorum. Canlı şahit olduklarım da oldu. Kazaları izlerken lütfen hatanın nereden kaynaklandığını bulmaya odaklanarak izleyin. Motor tehlikeli ya […]

Motosiklet Kaza Videoları – 1
19 Ağustos 2014 - 17:45 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.

Motosiklet her zaman tehlikeli kelimesini yanında getiriyor. Bunun en baştaki sebebi iki tekerlekli olması değil. Bilinçsiz kullanıcıların, karıştığı motosiklet kazaları yüzünden tehlike motosiklete yapışıp kalmış durumda.

Bir motosiklet kullanıcısı olarak, bir çok motosiklet kaza videoları izledim ve izliyorum. Canlı şahit olduklarım da oldu. Kazaları izlerken lütfen hatanın nereden kaynaklandığını bulmaya odaklanarak izleyin. Motor tehlikeli ya lafını söylemek için değil.

Motosiklet kazalarının yüzde 85’inde süper sport dediğimiz modeller yer alıyor. Neden? Yüksek hız, kontrolsüz kullanış. Sonuç elbette negatif olacak. Kaç defa kaçabileceğiz. Kaç defa yırttık diyebileceğiz. Bu demek değildir SS kullanmayın. Kullanalım ama hakkını doğru düzgün vererek.

Ülkemizde en çok hafife alınan korumaların başında kask geliyor. Otoyolda, mahalle arasında kask takmayanı değil, takanları yadırgar olmuşuz. Kask yok, ekipman yok, deli cesareti var e sonunda da ölüm var. Kaçış yok.

Neyse son söz olarak, tüm kullanıcılardan ricamız olsun, lütfen kurallara en uygun şekilde motosiklet kullanalım. Kendinizi sevdiklerinizi düşünmüyor olabilirsiniz. Ancak tüm motosiklet severlerin üzerine kalıcı izler bırakmaya hakkınız yok. Motosiklet tehlikeli değildir, bilinçsizlik tehlikelidir. Sizlerle bir çok motosiklet kaza videoları paylaşacağız. Bizi takipte kalın.

Şimdi sizinle paylaşacağımız video çok hoşuma gitmişti ilk izlediğimde. Tam bir kaza videosu değil ancak izlemesi keyifli. Bir sürü motosikletli arasına jip dalıyor, dalmakla kalmıyor bir motosikletliyi ezmeye kalkıyor. Bu saniyeden sonra amansız takip başlıyor. İki tarafında yaptıklarını tasvip etmiyoruz. Ama işi başlatan jip sürücüsü gibi gözüküyor. Karar sizin…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER