Mondial UAG 135 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Mondial UAG 135

135 cc motor hacmi ve tel jantı ile, orta klasman motorlar arasında tercih edilebilecek son derece kullanışlı bir motosiklet. Aynı zamanda ince segmanlı hafif piston kullanılan Mondial 135 UAG’de kullanılan uzun stroklu krank, motordan gelen sesleri bloke etmekte oldukça etkili olmuşa benziyor. Özel şanzıman dişli grubu ve buna bağlantılı olarak 5 baskılı balata sistemi kullanılan […]

Mondial UAG 135
15 Şubat 2015 - 0:08 'de eklendi ve 1349 kez görüntülendi.

135 cc motor hacmi ve tel jantı ile, orta klasman motorlar arasında tercih edilebilecek son derece kullanışlı bir motosiklet.

Aynı zamanda ince segmanlı hafif piston kullanılan Mondial 135 UAG’de kullanılan uzun stroklu krank, motordan gelen sesleri bloke etmekte oldukça etkili olmuşa benziyor.

Özel şanzıman dişli grubu ve buna bağlantılı olarak 5 baskılı balata sistemi kullanılan 135 UAG Tel Jant modelinin ağırlığı da azaltılmış durumda. Süspansiyonda ise teleskobik amortisör kullanılmış olup, malzemenin daha kalın metalden oluşması, kaliteyi biraz daha yükseltmiş gibi gözüküyor.

Yakıt deposunun kapasitesine baktığımızda ise, 9 Litrelik depoyla iş görür diye tabir edebileceğimiz bir depo ile karşımızda olan Mondial 135 UAG Modeli, Kaymayan su geçirmez selesi ile de tam not alıyor.

Motorun bazı teknik özellikleri ise şu şekildedir;

* CDI ateşleme tipi

* El ve ayaktan marşlı çalıştırma sistemi

* Kampana ön ve arka fren tipi

* Islak tip çoklu plaka debriyaj tipi

* El ve ayak ile frenleme metodu

* Manuel 5 vites şanzıman

Mondial 135 UAG Tel Jant En yüksek Hızı; Saatte 93 Km maksimum hıza ulaşabiliyor.

Mondial 135 UAG TEL JANT Fiyatı; Kdv Ötv dahil fiyatı, 2.410 TL’dir.

Mondial 135 UAG Tel Jant Modeli yakıt tüketimi ise;  Kullanıma bağlı olarak 100 km için 2-2.8 litre arasında değişiklik göstermektedir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER