Mercedes AMG GT | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Mercedes AMG GT

Otomotiv devleri fuara günler kala bombaları patlatmaya devam ediyor. Mercedes AMG GT modeli de gün yüzüne çıktı. Mercedes’in spor modellerinin en iddialı aracı olmaya aday olan AMG GT özellikleri ve tasarımıyla göz dolduruyor. Mercedes AMG GT 4.0 litre çift motor, 8 silindir ve tam 456 beygir gücünde. Bu motor 100 kilometreye sadece 3,9 saniyede ulaşıyor. […]

Mercedes AMG GT
12 Eylül 2014 - 22:00 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.

Otomotiv devleri fuara günler kala bombaları patlatmaya devam ediyor. Mercedes AMG GT modeli de gün yüzüne çıktı. Mercedes’in spor modellerinin en iddialı aracı olmaya aday olan AMG GT özellikleri ve tasarımıyla göz dolduruyor.

Mercedes AMG GT 4.0 litre çift motor, 8 silindir ve tam 456 beygir gücünde. Bu motor 100 kilometreye sadece 3,9 saniyede ulaşıyor. Son hızı ise 310 kilometre.

Bu muhteşem güç 7 vites ve kilitli diferansiyel ile tekerleklere aktarılıyor. İç dizayna gelecek olursak, ilk bakışta çok karışık gelebilen bir tasarıma sahip. Bir çok kontrol düğmesi sizi bekliyor. Ancak şöyle bir oturup direksiyon başına geçtiğinizde bütün tuşların size göre yapıldığını anlıyorsunuz.

2015-mercedes-amg-gt (7)

Paris Otomobil Fuarı öncesinde tanıtılan Mercedes AMG GT fiyatı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı konusunda bilgi yok. Detayların fuardan sonra belli olması bekleniyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER