Lastik Fiyatları | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Lastik Fiyatları ve Doğru Seçim

Otomobillerimiz, motosikletlerimiz ve hatta bisikletlerimiz için lastik seçimi çok önemli. Lastik seçimi yaparken bizler daha çok lastik fiyatlarını değerlendirerek yapıyoruz. Yanlış bir durum olsa da buna karşı yapmayın, etmeyin demekte bir o kadar yanlış oluyor. Sonuç olarak herkesin ayırabildiği bir bütçe var. Önemli olan bütçemize uygun en kaliteli lastik seçimini yapabilmek. Bunun için kullanıcı yorumları […]

Lastik Fiyatları ve Doğru Seçim
18 Aralık 2014 - 23:25 'de eklendi ve 510 kez görüntülendi.

Otomobillerimiz, motosikletlerimiz ve hatta bisikletlerimiz için lastik seçimi çok önemli. Lastik seçimi yaparken bizler daha çok lastik fiyatlarını değerlendirerek yapıyoruz.

Yanlış bir durum olsa da buna karşı yapmayın, etmeyin demekte bir o kadar yanlış oluyor. Sonuç olarak herkesin ayırabildiği bir bütçe var. Önemli olan bütçemize uygun en kaliteli lastik seçimini yapabilmek. Bunun için kullanıcı yorumları bizlere ışık tutabilir. Bilindik markalar dışında bazen daha uygun fiyatları alt markalar da güzel işler çıkarabiliyor.

Kış aylarında kar lastiği kullanımı kurallarla zorunlu hale getirildiğinden dolayı lastik ömürleri daha uzun olmakta. Bir set kar lastiği ve bir sette dört mevsim lastiğiniz varsa bu size uzun süre yetecektir. Tabi aracınız hususi otomobiliniz ise.

Lastik fiyatlarına gelince ebatlara göre değişiklik gösterse de sık kullanılan ebatlara baktığımızda ortalama 150 TL ile 500 TL arasında değişmekte.

Lastik alacaklara tavsiyemiz mağazadaki satış elemanlarına aldırış etmeyin. Mutlaka internette kullanıcı yorumlarını okuyun. Bu şekilde bütçenize uygun en iyi lastiği alabilirsiniz. Keyifli sürüşler dileriz…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER