Lada Vesta Station Wagon | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Lada Vesta Station Wagon

Lada Vesta Station Wagon için fotoğraflarını bizlerle paylaştı. 2016 yılında ülkemize giriş yapması beklenen Lada yeni Vesta modelinin Station Wagon versiyonunu gözler önüne serdi. Fiyatlar konusunda henüz net bir açıklama yapılmadığını diğer Lada konularındaki gibi burada da belirtelim. Haber sitelerinde dönen 25 bin TL’ye sıfır araba tarzındaki yazılar tamamen kişilerin bireysel hesapları üzerine çıkan rakamlardır. […]

Lada Vesta Station Wagon
30 Ağustos 2015 - 1:58 'de eklendi ve 1580 kez görüntülendi.

Lada Vesta Station Wagon için fotoğraflarını bizlerle paylaştı.

2016 yılında ülkemize giriş yapması beklenen Lada yeni Vesta modelinin Station Wagon versiyonunu gözler önüne serdi. Fiyatlar konusunda henüz net bir açıklama yapılmadığını diğer Lada konularındaki gibi burada da belirtelim. Haber sitelerinde dönen 25 bin TL’ye sıfır araba tarzındaki yazılar tamamen kişilerin bireysel hesapları üzerine çıkan rakamlardır.

Lada Vesta Station Wagon piyasadaki bir çok rakibinden daha güzel bir tasarıma sahip. İç dizaynda zayıf değil, gayet başarılı. Lada Vesta Cross olarakta anılan yeni model en az sedan kadar iddialı.

Lada Vesta Station Wagon’un lansman rengi çok yakışmış. Bu araçta da 1.4 litre motor kullanılması bekleniyor. Teknik detaylar çok yakında netleşecek gibi. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Lada Vesta Station Wagon fotoğraf galerisi…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • suleyman ;

    Birakin bu isleri bireysel dusunce deyipde mileti araba almaktan mahrum etmek mi istiyorsunu?

    30 Ağustos 2015 15:21
  • salih ;

    Arkadaş bunun tanıtımını düzgün yapın herkes ne olduğunu bilsin bilgi vermek çok mu zor numara yok adres yok bişey yok akışına bırakınız ben alıcam bilginize.

    5 Eylül 2015 00:58
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER