Lada Granta | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Lada Granta

Lada Granta’nın fiyatı ne kadar olacak, iddia edildiği gibi 27 bin TL civarında olacak mı? bu sorular son zamanlarda otomobil severlerin en çok merak ettiği konulardan. Lada Granta modeli Kasım ayında ülkemizde satışa çıkacak. Granta şekil, özellik açısından kesinlikle yüksek rakamlara satılabilecek bir otomobile benzemiyor. Tabi canlısını incelemeden net bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak […]

Lada Granta
06 Eylül 2015 - 2:39 'de eklendi ve 871 kez görüntülendi.

Lada Granta’nın fiyatı ne kadar olacak, iddia edildiği gibi 27 bin TL civarında olacak mı? bu sorular son zamanlarda otomobil severlerin en çok merak ettiği konulardan.

Lada Granta modeli Kasım ayında ülkemizde satışa çıkacak. Granta şekil, özellik açısından kesinlikle yüksek rakamlara satılabilecek bir otomobile benzemiyor. Tabi canlısını incelemeden net bir şey söylemek doğru olmaz. Ancak Rusya’da satışta olan bu model için 30 bin TL yukarısı çok çok fazla olacaktır. Bunu öğrenmek için az bir vaktimiz var. Kasım ayında satışlar başlayacak eğer açıklamalara sadık kalınırsa.

Lada Granta modeli uygun bir fiyat bandından satışa çıkarsa ekonomik rakamlarla sıfır otomobil sahibi olmak isteyen kullanıcıları cezbedebilir.

İşte Yeni Lada Granta fotoğraf galerisi…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER