Klasik Arabalar | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Kim istemez ki ?

Otomobil severlerin en büyük hayali Klasik Arabalar. Muhteşem keyif, sadece yanında oturup onu izlemek bile büyük zevk verir insana. Eski arabalar gerçek efsaneler ne yazık ki günümüze kadar gelemediler. Ancak bunu başaran, daha doğrusu eski araçları alıp eskisi gibi orijinal şekilde toplayan bir çok klasikçi diye tabir ettiğimiz kişiler var. Chevrolet Impalalar, Buick (bıyık), Ford […]

Kim istemez ki ?
15 Eylül 2014 - 21:37 'de eklendi ve 913 kez görüntülendi.

Otomobil severlerin en büyük hayali Klasik Arabalar. Muhteşem keyif, sadece yanında oturup onu izlemek bile büyük zevk verir insana.

Eski arabalar gerçek efsaneler ne yazık ki günümüze kadar gelemediler. Ancak bunu başaran, daha doğrusu eski araçları alıp eskisi gibi orijinal şekilde toplayan bir çok klasikçi diye tabir ettiğimiz kişiler var.

Chevrolet Impalalar, Buick (bıyık), Ford Mustang ilk akla gelenler tabi bu güzel arabaları say say bitmez. Petrol fiyatları inanılmaz rakamlara ulaşınca, otomobil markaları bu araçlardan vazgeçti. Kaldı ki ülkemizde petrol fiyatları hepimizin malumu. Litresi 5 lirayı aştı. En kötüsü de şuan 5 lira normalleşti. Artık rotamız 6 TL.

Klasik araba fiyatları aslında isteklerimize göre değişiyor. 5 bine de 500 bine de seçenekler var. Bu konuda önemli olan aldığımızda yapacağımız masraflar, toplanması, elden geçirilmesi gibi olaylar fiyatı katlıyor.

Klasik-Arabalar (6)

Durum böyle olunca bizlerde sadece internete klasik araba resimleri araştırarak veya özel fuarları, müzeleri gezerek bu efsaneleri görebiliyoruz.

İşte en güzel klasik arabalar

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER