Yeni Kia Picanto 2015 | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Kia Picanto Makyajlandı !

Kia’nın A segmentide yer alan Picanto yenilendi. Merakla beklenen Yeni Kia Picanto, Kore medyasına sızan bir takım bilgi ve görüntüler ile kendisini göstermeye başladı. Medyaya sızan görsellere bakıldığında, Kia Picanto üzerinde yer alan iç ve dış değişiklikler, otomobil üzerinde göze çarpan yenilikler olduğunu gösteriyor. Mart 2015’te Cenevre Otomobil fuarında tanıtılması beklenen Yeni Kia Picanto üzerindeki […]

Kia Picanto Makyajlandı !
13 Ocak 2015 - 9:30 'de eklendi ve 517 kez görüntülendi.

Kia’nın A segmentide yer alan Picanto yenilendi.

Merakla beklenen Yeni Kia Picanto, Kore medyasına sızan bir takım bilgi ve görüntüler ile kendisini göstermeye başladı. Medyaya sızan görsellere bakıldığında, Kia Picanto üzerinde yer alan iç ve dış değişiklikler, otomobil üzerinde göze çarpan yenilikler olduğunu gösteriyor.

Mart 2015’te Cenevre Otomobil fuarında tanıtılması beklenen Yeni Kia Picanto üzerindeki en büyük değişiklik, turbolu 3 silindir motor olarak görülüyor.

Hyundai i10, Peugeot  108 gibi rakiplerinin bir adım gerisinde kalan Kia, yarışta kendisini ileri taşıyabilmek adına makyajladığı  Kia Picanto ile, yeniden toparlanmak istiyor. 2015 model makyajlı  Kia Picanto’da üzerinde, tampon ve sis farları gibi değişikliklerin yanı sıra, kaplan burnu tasarımın kullanılması da dikkat çekiyor. Jantlara baktığımızda ise, yine tasarımsal bir özellik katılmış olup, yeni alaşımlı jantlar göze çarpıyor.

Yeni-Kia-Picanto-06

İç kısımda ise eski özellikler kullanılsa da, malzeme kalitesinin arttığını söylemek mümkün. İçeride göze çarpan tek değişiklik, daha işlevsel bir multimedya merkezinin eklenmesi olarak görülüyor.

2015 model Kia Picanto yakıt tüketimi ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da, Cenevre Otomobil Fuarından önce, internet üzerinden duyurulması beklenmekte. Kia Picanto fiyatının 36 bin TL’den başlayan rakamlarla satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER