Honda Civic Sedan Kampanyası | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

Kasım’da al Nisan’da öde…

Honda Civic modelini Kasım ayında alanlar ödemeye Nisan ayında başlıyor. Sıfır araba kampanyalarının tam gaz sürdüğü günlerde Honda’da bu kampanya ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Kampanya Honda Civic Sedan modeli için geçerli. Honda Civic modelinin yeni kasası kısa süre zarfında çok yüksek satış rakamlarına ulaştı. Trafikteyken dikkatli bakarsanız çok kısa mesafeli aralıklarla Honda Civic’e rastlamanız mümkün. […]

Kasım’da al Nisan’da öde…
30 Ekim 2014 - 11:15 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.

Honda Civic modelini Kasım ayında alanlar ödemeye Nisan ayında başlıyor. Sıfır araba kampanyalarının tam gaz sürdüğü günlerde Honda’da bu kampanya ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Kampanya Honda Civic Sedan modeli için geçerli.

Honda Civic modelinin yeni kasası kısa süre zarfında çok yüksek satış rakamlarına ulaştı. Trafikteyken dikkatli bakarsanız çok kısa mesafeli aralıklarla Honda Civic’e rastlamanız mümkün.

Honda Civic tüm modellerinde 5 inçlik Türkçe bilgi ekranı ile daha teknolojik bir yapıya sahip. 2015 Honda Civic Sedan yeni jant modelleri, yeni iç mekan renklerine ve birkaç yeni teknolojik donanıma sahip.

 

2015-Honda-Civic-10

Sıfır araba kampanyaları kapsamında Kasım ayı boyunca devam edecek olan Honda Civic Sedan kampanyası için Honda bayilerini ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Honda Civic Sedan benzinli ve fabrika çıkışlı LPG’li modeli ile satışa sunuluyor.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER