İstanbul'da Off Road Yapılacak Yerler | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

İstanbul’da Off Road Yapılacak Yerler…

Off Road zamanı gittikçe yaklaşıyor. Sonbahar yağmurlarıyla birlikte çamur dolan yollara kendini atmak için gün sayan 4×4 kullanıcıları var. İstanbul’da off road yapılacak yerler hakkında biraz bilgi verelim. Off Road işini zevk için yapan arkadaşlara minik birkaç öneri olsun. İlk olarak aklımıza gelen hatta hiç aklımızdan çıkmayan yer, Kemerburgaz, orman yolundaki özel off road parkuru. […]

İstanbul’da Off Road Yapılacak Yerler…
23 Ağustos 2014 - 11:15 'de eklendi ve 996 kez görüntülendi.

Off Road zamanı gittikçe yaklaşıyor. Sonbahar yağmurlarıyla birlikte çamur dolan yollara kendini atmak için gün sayan 4×4 kullanıcıları var.

İstanbul’da off road yapılacak yerler hakkında biraz bilgi verelim. Off Road işini zevk için yapan arkadaşlara minik birkaç öneri olsun. İlk olarak aklımıza gelen hatta hiç aklımızdan çıkmayan yer, Kemerburgaz, orman yolundaki özel off road parkuru. Parkur özel dedik ama giriş falan ücretli değil. Yarışların düzenlendiğini bir alan İSOFF tarafından düzenlenen bazı yarışlar burada gerçekleşiyor.

İkinci durağımız Ömerli Barajı ve etrafı. Mangal ve Off Road keyfini bir arada gerçekleştirebileceğiniz mükemmel bir yer. Sakin çok fazla kalabalık olmayan bir yer Ömerli. Hafta sonlarında bile piknik için gittiğinizde 5-6 aileyi geçmez. Rahat edebileceğiniz bir yer.

Ömerli’den devam edince karşımıza çıkan ve en çok tercih edilen yerlerden biri de Şile. Şile tam bir off road cenneti diye anılıyor. Şile de ara yollar, orman yolları bol olduğundan 4×4’cüler tarafından da çokça tercih ediliyor.

Yer bilgilerini verdikten sonra sizleri birkaç güzel Off Road manzarasıyla baş başa bırakıyoruz. Ayrıca sizlerde İstanbul’da off road yapılacak yerler biliyorsanız lütfen yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

istanbulda-off-road-yapılacak-yerler-(2)

istanbulda-off-road-yapılacak-yerler-(3)

istanbulda-off-road-yapılacak-yerler-(4)

istanbulda-off-road-yapılacak-yerler-(5)

istanbulda-off-road-yapılacak-yerler-(1)

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER