İlginç kask modelleri | Trafikteyim.NET
Trafikteyim.NET

İlginç Kask Modelleri

İlginç Kask Modelleri Motosiklet sürücülerinin hem korunma ekipmanı hem de aksesuarı olan ilginç kask modellerini sizler için topladık. Bu kaskları motosiklet aksesuarları bölümüne de dahil edebiliriz aslında. Kask motosikletin ayrılmaz bir parçası. Durum böyle olunca hem genç sürücüleri kask takmaya teşvik edilmesi hem de değişik görüntüler ile dikkatlerin üzerine çekilmesi için bazı modeller üretiliyor. Standart […]

İlginç Kask Modelleri
26 Temmuz 2014 - 22:05 'de eklendi ve 2115 kez görüntülendi.

İlginç Kask Modelleri

Motosiklet sürücülerinin hem korunma ekipmanı hem de aksesuarı olan ilginç kask modellerini sizler için topladık. Bu kaskları motosiklet aksesuarları bölümüne de dahil edebiliriz aslında.

Kask motosikletin ayrılmaz bir parçası. Durum böyle olunca hem genç sürücüleri kask takmaya teşvik edilmesi hem de değişik görüntüler ile dikkatlerin üzerine çekilmesi için bazı modeller üretiliyor. Standart kasklarla pek alakası olmayan bu motosiklet kasklarının karpuzdan, iskelete iskeletten dikenli kasklara kadar bir çok çeşitleri bulunuyor.

Türkiye’de maalesef bu tarz kaskları bulmak biraz zor. Hatta yok bile diyebiliriz. Çok zor rastlayacağımız bu ilginç kask modelleri diğer ülkelerde daha çok kullanılıyor. Hatta +18 kask modelleri bile var.

Sonuç olarak motosiklet kullanmak 4 tekerlekli dengeli bir araca göre çok daha dikkat gerektirmekte. Bundan dolayı korunma ekipmanlarının önemi çok fazla. Motosiklete binerken kaskımızı mutlaka takalım. Sevdiklerimizi üzmeyelim.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • gokhan ;

    BU KASKLARDAN NERDEN VE NASIL TEMIN EDEBILIRIM

    24 Mayıs 2015 21:47
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER